EELISA Activity Hallgatói Ösztöndíj jelentkezés - 2024 tavasz

EELISA ACTIVITY STUDENT SCHOLARSHIP APPLICATION - SPRING 2024

Csak akkor jelentkezzen erre az ösztöndíjra, ha az Ön által kiválasztott EELISA programra a részvételi visszaigazolást megkapta!
Please apply for this scholarship only after you have received confirmation of your chosen EELISA programme!

A választott EELISA esemény vagy EELISA közösség által szervezett program megnevezése / The name of the selected EELISA event or a program organized by an EELISA community
Az Európai Mérnöki Tanulás, Innováció és Tudomány Szövetség (EELISA) Activity Hallgatói Ösztöndíjra szeretnék jelentkezni a pályázatban kiírt feltételek alapján. / I would like to apply for the European Engineering Learning Innovation and Science Alliance (EELISA) Activity Student Scholarship based on the conditions stated in the application.
Az ADATKEZELÉSI TÁJÉKOZTATÓT megismertem, adataim kezeléséhez hozzájárulok. / I have read the Data Privacy Statement; I consent to the management of my personal data.